تبلیغات
قیمت لوله پلی اتیلن در کرج | قیمت اتصالات پلی اتیلن در کرج - قیمت لوله های پلی اتیلن بر حسب اینچ

قیمت لوله های پلی اتیلن بر حسب اینچ

نویسنده :علی حسینی
تاریخ:شنبه 4 شهریور 1396-11:09 ق.ظ

لیست قیمت لوله های پلی اتیلن بر حسب اینچ در شرکت رتن کار

در سال 1950 برای اولین بار از لوله ها پلی اتیلن استفاده شد، بعد ها از این لوله ها در جهت انتقال آب، مواد شیمیائی، سیالات خنك كننده و گرم كننده، مواد غذائی، دوغابها، گازها، هوای فشرده و سیستمهای خلأ، چه در روی زمین و چه در زیر زمین استفاده گردید. برای هر یک از این مصارف از پلی اتیلنی خاص استفاده می شود که اندازه لوله مهمترین پارامتری است که ویژگی لوله را تعیین می کند. اندازه لوله های پلی اتیلن در بازار بر حسب میلیمتر بیان می شوند ولی اتصالات آن برحسب اینچ بیان می شود. اینچ واحد اندازه‌گیری طول برابر با ۱/۱۲ فوت و حدود ۲٫۵۴ سانتیمتر و ۱/۳۶ یارد است. در نمایندگی های فروش شرکت رتن کار قیمت لوله های پلی اتیلن بر حسب اینچ و میلیمتر بیان میشود تا خریداران در انتخاب اتصالات دچار مشکل نشوند.

چرا قیمت لوله های پلی اتیلن 6 اینچ رتن کار برای آبرسانی مناسب هستند؟

 لوله های پلی اتیلن 6 اینچی شرکت رتن کار  همان لوله های 90 میلیمتر تا 160 میلیمتری هستند که برای مصارف آبرسانی  (لوله های اصلی) متناسب هستند. قیمت گزاری لوله های پلی اتیلن 6 اینچی به عوامل متعددی بستگی دارد،  میزان فشار متحمله یکی از مهترین آنها است. لوله 160 میلیمتر 6 اتمسفر، لوله 160 میلیمتر 10 اتمسفر، لوله 160 میلیمتر 16 اتمسفر هر یک دارای قیمت های متفاوتی هستند. این لوله تا طول 600 متر قابلیت تولید دارند و در زمان خرید قیمت لوله پلی اتیلن 6 اینچ بر حسب کیلو و شاخه محاسبه میگردد. از دیگر ویژگی ها که در قیمت لوله های 6 اینچی آبرسان اثر دارد، عدم جذب آب است.  از دیگر ویژگی های این محصول مقاومت در برابر آفتاب سرعت زیاد در نصب، و مقاومت در برابر زلزله  است.

 

 قیمت لوله های پلی اتیلن بر حسب اینچ در شرکت رتن کار

قیمت لوله های پلی اتیلن بر حسب اینچ

www.rothencar.net

 

لیست قیمت لوله ها پلی اتیلن 4 اینچی رتن کار

لوله های 4 اینچی همان لوله های 110 میلیمتری است که در شرکت رتن کار  عمدتا در کلاف‌های 100 , 200 و 400 متری طبق جدول استاندارد Inso 14427 بسته به نظر مشتری تولید می‌گردد. قیمت لوله های پلی اتیلن 4 اینچی به قیمت مواد اولیه پلی اتیلن و این متراژ کلاف بستگی دارد. قیمت مناسب لوله 4 اینچی باعث شده به عنوان یک لوله فرعی آبیاری و انتقال آب در کشاورزی کاربرد داشته باشد. این لوله ها با تمامی اتصالات استاندارد سازگاری دارند و این ویژگی باعث شده قیمت تمام شده پروژه ها لوله های 4 اینچی را کاهش داده است. در تولید این لوله ها از پلی اتیلن سخت استفاده می گردد.

لوله پلی اتیلن 1 اینچی رتن کار مناسب برای نوار های آبیاری

نوار های ابیاری معمولا لوله هایی هستند از 1 اینچ تا 3 اینچ که در کلاف های 100 متری تولید می شوند. در قیمت لوله های پلی اتیلن 1 تا 3 اینچی معمولا نوع اتصالات اهمیت دارد تا قیمت تمام شده پروژه آبیاری محاسبه گردد. لوله پلی اتیلن در کشاورزی و صنایع وابسته به آن کاربردهای فراوانی دارد , کنترل منابع آبی و جلوگیری از هدر رفت آب و مزایای  منحصر بفرد لوله‌های پلی اتیلن باعث استفاده بیش از پیش از این لوله‌ها شده است, دوام و استحکام بالا, نصب آسان, عمر طولانی, سبک بودن, انعطاف پذیری, مقاوت در برابر اشعه نور خورشید, مقاومت در برابر خوردگی , بهداشتی بودن و غیر سمی بودن و تنوع بالا در سایز و اندازه,  تنها برخی از مزایای لوله‌های پلی اتیلن می‌باشد که کشاورزان و دست‌اندرکاران را به استفاده از لوله‌های پلی اتیلن ترغیب می‌کند از مهمترین ویژگی های کاهش هزینه و ارزان بودن قیمت لوله های پلی اتیلن می باشد.

قیمت لوله های پلی اتیلن در راه اندازی پروژه های کشاورزی اهمیت دارد زیرا استفاده از این لوله ها باعث تاثر بر قیمت تمام شده پروژه ها می شود مانند:

1.     کاهش هزینه‌های مرتبط به سیستم‌های نصب و راه‌اندازی و مدیریت آبیاری

2.     کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری سیستم آبیاری و آبرسانی

3.     کاهش قیمت اتصالات لوله های فرعی پلی اتیلن

4.     کاهش مصرف آب مصرفی و کاهش هزینه آبیاری

به طور کلی صنعت کشاورزی در کشوری مثل ایران اهمیت بالایی دارد و به خاطر قرار گیری در منطقه گرم و خشک بهینه مصرف کردن آب و قیمت تجهیزات آبیاری مهم است. جهت بررسی لیست قیمت لوله های پلی اتیلن آبرسان بر حسب اینچ در شهر های مختلف ایران به نمایندگی های شرکت رتن کار یا سایت http://www.rothencar.net/ به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن گازی

لیست قیمت لوله پلی اتیلن

لیست قیمت لوله های پلی اتیلن آبرسان
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
دانلود سریال - دانلود سریال باکس لوازم آرایش - باکس لوازم آرایش گن لاغری مردانه - گن لاغری مردانه سایت پارلین - سایت پارلین تینا وب - مدل مانتو - تینا وب - مدل مانتو خرید پاور بانک - خرید پاور بانک لینک رایگان - لینک رایگان هلیکوپتر کنترلی ارزان تبادل لینک- تبادل لینک پنل اس ام اس محصولات دست ساز تو و ما - بهترین فروشگاه محصولات دست ساز