تبلیغات
قیمت لوله پلی اتیلن در کرج | قیمت اتصالات پلی اتیلن در کرج - قیمت لوله های پلی اتیلن کاروگیت

قیمت لوله های پلی اتیلن کاروگیت

نویسنده :علی حسینی
تاریخ:شنبه 4 شهریور 1396-11:50 ق.ظ

قیمت لوله های پلی اتیلن کاروگیت رتن کار در تهران

دفع فاضلاب در هر شرایط و هر مکانی الزامی و مهم است. لوله های کاروگیت یکی از راههای تامین و بازیافت آب برای مصارف مختلف لوله کشی آب و فاضلاب شهری و صنعتی می باشد. به علت اینکه فاضلاب های صنعتی برای محیط زیست ضرر دارند و باعث آلودگی آب و خاک می گردند کیفیت لوله های فاضلاب از اهمیت بالایی برخوردارند. کیفیت لوله های کاروگیت به میزان زیادی بستگی به تحمل فشار وارده بر سیستم فاضلاب طراحی شده دارد که با وجود تحمل فشار بالا، لوله های کاروگیت، لوله هایی سبک با هزینه نصب ارزان هستند. و به همین جهت در پروژه های فاضلاب شهری در مقایسه با لوله پی وی سی, لوله بتنی, لوله جی آر پی از کاربرد بیشتری برخوردار هستند. قیمت لوله های کاروگیت به طور کل برای مصارف  فاضلاب خانگی، فاضلاب صنعتی، فاضلاب شهری و زهکش اهمیت دارند. لوله های کاروگیت شرکت رتن کار نوعی پلی اتیلن هستند که به صورت دو یا چند جداره دارای سطح داخلی صاف و لایه خارجی با پروفیل های دندانه دار تو پر یا تو خالی می باشند. این پروفیل و دندانه ها به شکل مارپیچ و یا حلقوی شعاعی در سطح خارجی لوله قرار میگیرند. علت استفاده از لوله های کاروگیت شرکت روتن کار طول عمر بالای آنها و همچین عدم خوردگی آن در مقابل مواد فاضلابی و گازها، و قیمت گزاری مناسب لوله های کاروگیت، می باشد.

 

 

قیمت لوله های پلی اتیلن کاروگیت


قیمت لوله های پلی اتیلن کاروگیت

www.rothencar.net

 

 قیمت اتصالات کاروگیت شرکت رتن کار:

مهمترین قسمت پروژه ها که در قیمت گزاری لوله های کاروگیت پلی اتیلن اثر دارد، اتصالات و نصب این لوله ها است، چون لوله ها در زیر زمین استفاده می شوند امکان نشت آب وجود دارد. با نشت آب علاوه بر خسارت به گیاهان و خاک سطح آب های زیر زمینی نیز دچار آلودگی می شود. اتصالات در این لوله ها به دو صورت اتصالات مکانیکی و  اتصالات جوشی است. در اتصالات جوشی قیمت جوش کاری در قیمت پروژه لوله های کاروگیت نیز اثر می گزارد. روش های اتصال جوشی:

 1. اتصال‌ لوله کاروگیت به روش جوش لب به لب (به انگلیسی( BUTT WELD

۲. اتصال لوله کاروگیت به روش جوش الکتروفیوژن

۳ . اتصال‌ لوله کاروگیت به روش جوش اکستروژن

روش بعدی، اتصال لوله کاروگیت به روش اتصالات مکانیکی یا به عبارتی اتصال با کوپلینگ فشاری است. در اتصالات مکانیکی با استفاده از کوپلر ها مادگی ها ایجاد می گردند که این کوپلر ها و نوعشان در قیمت لوله های کاروگیت تاثیر گذار هستند زیرا امکان دارد این مادگی ها به صورت دو طرفه باشند و در فرایند قالب گیری در لوله اعمال شوند در این صورت هزینه کوپلر کاهش میابد. به طور کلی کیفیت نصب و اتصال لوله های کاروگیت بیشترین اهمیت در پروژه های فاضلابی را دارد. وضعیت ظاهری لوله ها و اتصالات کاروگیت سطوح داخلی و خارجی لوله باید تمیز و فاقد هرگونه شیار، تاول، سوراخ و یا هرگونه نا همگونی دیگر باشد. انتهای لوله ها و اتصالات باید به صورت تمیز و دقیق، عمود بر محور طولی لوله و در محدوده تعیین شده توسط تولید کننده، برش داده شود. لبه لوله ها و اتصالات بعد از برش تیز و برنده هستند باید از حالت تیزی و برندگی خارج شوند. هر یک از ویژگی های ظاهری لوله اگر در وزن لوله تغییری ایجاد نکند بر کاهش قیمت لوله های کاروگیت بی تاثیر است.

 

چرا لوله های کاروگیت رتن کار؟

عمده انتقال فاضلاب های شهری توسط لوله های دفنی در زمین انجام میگیرد. به همین دلیل لوله های کاروگیت رتن کار دارای مقاومت حلقوی مناسب جهت اعمال بارهای وارده در زیر زمین با حداقل شیب و کمترین وزن ممکن می باشند که این کاهش وزن سبب کاهش قیمت لوله کاروگیت رتن کار می گردد. نهایتاً هزینه تمام شده پروژه انتقال فاضلاب کاهش میابد. مزیت این لوله ها به ترتیب:

- سبکی لوله و انتقال راحت آن به پروژه

- مقاومت لوله کاروگیت در برابر سائیدگی

- آب بندی کامل لوله های کاروگیت پلی اتیلن

- توان بالای لوله در برابر خورندگی

- انعطاف بالای لوله کاروگیت هنگام نصب

-  کاهش قیمت لوله کاروگیت به علت کاهش قیمت نصب

مشخصات کیفی لوله های کاروگیت شرکت روتن کار مربوط به کنترل ابعاد و مقاومت حلقوی باید طبق استاندارد DIN16961-2 باشد. سایر مشخصات آزمون های مربوط به لوله کاروگیت باید طبق استاندارد EN13476 باشد. اتصالات لوله های کاروگیت پلی اتیلن می بایستی طبق استاندارد هایDIN16961-2 | EN13476| ASTM-849 باشد. لوله کاروگیت از مواد اولیه ای تولید می شود که سطح داخلی و خارجی آن طبق استاندارد ISIRI7174 میباشد.

لیست قیمت لوله های کاروگیت شرکت رتن کار در شهر های ایران:

سیستم آب و فاضلاب در تمامی شهر ها و مناطق کشور دارای اهمیت است بدیهی است قیمت لوله های کاروگیت در تمامی نقاط کشور نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور کلی قیمت لوله های کاروگیت به قیمت مواد اولیه، به وزن لوله و نوع اتصالات بستگی دارد. خود وزن لوله ها متغییری از میزان خاکی است که لوله کاروگیت در آن مدفون شده اند. جهت بررسی و لیست قیمت های لوله های کاروگیت شرکت رتن کار با نمایندگی های فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا به سایت http://www.rothencar.net/ مراجعه فرمایید.

قیمت لوله های پلی اتیلن کاروگیت

قیمت لوله پلی اتیلن

لیست قیمت لوله پلی اتیلن
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
دانلود سریال - دانلود سریال باکس لوازم آرایش - باکس لوازم آرایش گن لاغری مردانه - گن لاغری مردانه سایت پارلین - سایت پارلین تینا وب - مدل مانتو - تینا وب - مدل مانتو خرید پاور بانک - خرید پاور بانک لینک رایگان - لینک رایگان هلیکوپتر کنترلی ارزان تبادل لینک- تبادل لینک پنل اس ام اس محصولات دست ساز تو و ما - بهترین فروشگاه محصولات دست ساز